Stowarzyszenie Integracji Społecznej Klub Abstynenta "Przyszłość" w Gdańsku .
Naszym celem jest modelowanie zasad trzeźwego stylu życia .

Zarząd

Prezes Barbara Kmieć - tel. 513-164-335
Sekretarz Piotr Jelonek - tel. 888-254-942
Skarbnik Henryk Papis

email - klub.abstynenta.przyszlosc.gda@gmail.com

Adres i godziny otwarcia Klubu

ul. Trakt Św Wojciecha 22
80-039 Gdańsk

Godziny otwarcia
Pn. - Pt. - 15:00 - 21:00
So. - Nd. - Realizacja Zadań (Warsztaty terapeutyczne, maratony)

3 wrz 2012

Ogłoszenie "Bezpłatne porady prawne"

Szanowni Państwo,

Zapraszam na bezpłatne porady prawne w piątki o godz. 16.30 udzielane przez radcę prawnego Marcina Grudzińskiego w Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście ( ul. Nowe Ogrody 35 w Gdańsku).
Możliwość skorzystania z porad prawnych kierowana jest przede wszystkim do osób nieposiadających środków finansowych na skorzystanie z pomocy kancelarii.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie tej informacji jak najszerszemu gronu odbiorców, a szczególnie osobom, które mogłyby być zainteresowane poradnictwem prawnym, korzystającym z działalności Państwa fundacji lub stowarzyszenia.

Konsultacje odbywają się co piątek. Prosimy o wcześniejsze zapisy w Świetlicy Krytyki Politycznej osobiście, telefonicznie (58 304 75 22) lub poprzez e-mail ( trójmiasto@poczta.krytykapolityczna.pl ). Prosimy o podanie informacji, jakiego problemu dotyczyć będzie spotkanie.

Porady prawne będą udzielane w zakresie:

• Prawo administracyjne (zasiłki i inne świadczenia z pomocy społecznej, stypendia, sposoby dokumentowania uprawnień, zaskarżanie decyzji odmawiających świadczeń);

• Prawo ubezpieczeniowe i cywilne (ubezpieczenia społeczne, odszkodowania za poniesione szkody materialne i niematerialne);

• Prawo pracy (uprawnienia pracownika i ich egzekwowanie od pracodawcy, przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi);

• Postępowanie cywilne (zasady uzyskiwania zwolnienia z kosztów i pełnomocnika z urzędu, egzekucja alimentów)

Marcin Grudziński egzamin radcowski zdał w 2010 roku. Aplikację radcowską odbywał w latach 2006-2010 w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Od czasu studiów na wydziale prawa  Uniwersytetu Gdańskiego (2000-2005) praktykował, a obecnie pracuje w kancelarii radcowskiej, gdzie zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych, przedsiębiorców oraz instytucji samorządowych i państwowych. Dysponuje ponad 10-letnim doświadczeniem w stosowaniu, interpretacji prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, samorządowego oraz administracyjnego. W latach 2004-2009 działał jako społeczny kurator sądowy. Pełni też funkcję przewodniczącego rady nadzorczej w spółce kapitałowej.

Pozdrawiam,
Przemysław Hirniak

2 komentarze:

  1. Jeśli chodzi o zagadnienia z zakresu prawa cywilnego i nie tylko świetnie sprawdzi się www.kacprzak.pl!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardo fajnie, że takie rzeczy są organizowane dla ludzi, gdyż nie każdy daje sobie radę z prawem. Ja jeśli potrzebuję takiego wsparcia to zazwyczaj kieruję się z zapytaniem do https://jakubowskazawada.com/ gdzie na dobrą sprawę od razu uzyskuję odpowiedź.

    OdpowiedzUsuń